TOMEK 11 napisał(a):

|
Kowalski albo Sobol, chociaż ja bym dał Czekaja i tak wszystko będzie już przesądzone i raczej jeden nowy element w składzie nie zrobi nam kompromitacji
|
O Kowalskim to juz zapomniano, zreszta jak Maasaknt mowi ze chłop na Młodej gra średnio ....