raindog napisał(a):

Ktoś tu mądrze napisał:
Wisła poradzi sobie bez tych bardziej fanatycznych. Ci bardziej fanatyczni bez Wisły? Wątpię.
|
Bardzo głupio napisał, ale jak widać trafia do tych mniej rozgarniętych. Legia sobie nie poradziła, mimo że stała za nimi machina medialna ITI.
Ci fanatyczni przyjdą na Polonie Bytom mimo ogólnej chujozy na boisku, a taki raindog będzie w tym czasie komentował w internecie.
Otóż bez tych fanatycznych zostanie tylko piłka, a dobre mecze w polskiej lidze to można policzyć na palcach jednej ręki drwala. Nie zrobisz Anglii bez widowiska sportowego, a u nas zazwyczaj jest parodia tego sportu. Jakoś to tak na całym świecie funkcjonuje, że młodych ludzi tak wciąga się w kibicowanie, ale u nas zawsze znajdą się kosmici którzy wiedzą lepiej. Na każdym wielkim stadionie, czy to u nas, czy w Ameryce Łacińskiej są prężne ruchy Ultras, są sektory fanatyków. Ale nie, raindog i jemu podobni wiedzą lepiej.