|
Śmiano się ze po akcji w Bygdoszczy stosowano odpowiedzialność zbiorową.
Wczoraj sektor G zastosował odpowiedzialnośc zbiorową w stosunku do sektora E.
Rozumiem ze ludzie ktorzy tworzyli kiedyś lat wstecz przed Cupiałem ruch kibicowski na Wiśle, i teraz siedzą na E to frajerzy? Sytuacja jest nie pierwszy raz, bodajże na Jadze sektor G popełnił podobne faux pas
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|