Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2793
Stary 12.05.2011, 12:36
Śmiano się ze po akcji w Bygdoszczy stosowano odpowiedzialność zbiorową.

Wczoraj sektor G zastosował odpowiedzialnośc zbiorową w stosunku do sektora E.

Rozumiem ze ludzie ktorzy tworzyli kiedyś lat wstecz przed Cupiałem ruch kibicowski na Wiśle, i teraz siedzą na E to frajerzy? Sytuacja jest nie pierwszy raz, bodajże na Jadze sektor G popełnił podobne faux pas
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując