zim zum napisał(a):

|
Nie szydź, bo dobrze wiesz o czym jest mowa.
|
Piszę śmiertelnie poważnie.
Jeśli ktoś domaga się spadku do 1 ligi własnego klubu, bo chce lepszej atmosfery na trybunach - to kibicuje atmosferze i ruchowi ultras, nie klubowi. W takim razie nie ma dla niego miejsca, przynajmniej na tym forum.
Bo to forum - ośmielam się przypomnieć - nazywa się "Forum Kibiców Wisły Kraków".
Greeg napisał(a):

Ależ oczywiście że tacy ludzie są i mają swoje racje, bo nie dla wszystkich liczy się sukces sportowy za wszelką cenę.
Oczyściłaby się atmosfera, pozwiedzalibyśmy egzotyczne miejsca i Ci wszyscy fanatyczni kibice z E i trybun dla "lepiej sytuowanych" mogliby udowodnić że są z Wisłą na dobre i na złe zapełniając stadion na ponad trzydzieści tysięcy widzów w meczu z jakąś Wartą ...
Śmiało zgłaszam się po nagrodę ...
|
Skoro tak, to wal śmiało, bez eufemizmów: chcesz spadku Wisły do 1 ligi?