Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2786
Stary 12.05.2011, 12:25
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Nie szydź, bo dobrze wiesz o czym jest mowa.
Piszę śmiertelnie poważnie.

Jeśli ktoś domaga się spadku do 1 ligi własnego klubu, bo chce lepszej atmosfery na trybunach - to kibicuje atmosferze i ruchowi ultras, nie klubowi. W takim razie nie ma dla niego miejsca, przynajmniej na tym forum.

Bo to forum - ośmielam się przypomnieć - nazywa się "Forum Kibiców Wisły Kraków".

Greeg napisał(a):Wyświetl post
Ależ oczywiście że tacy ludzie są i mają swoje racje, bo nie dla wszystkich liczy się sukces sportowy za wszelką cenę.

Oczyściłaby się atmosfera, pozwiedzalibyśmy egzotyczne miejsca i Ci wszyscy fanatyczni kibice z E i trybun dla "lepiej sytuowanych" mogliby udowodnić że są z Wisłą na dobre i na złe zapełniając stadion na ponad trzydzieści tysięcy widzów w meczu z jakąś Wartą ...

Śmiało zgłaszam się po nagrodę ...
Skoro tak, to wal śmiało, bez eufemizmów: chcesz spadku Wisły do 1 ligi?
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując