aNouc napisał(a):

Jest ich sporo których tego chcę. Chodzi o zwykłą normalność na stadionie, której teraz nie ma. Spadek równa się oczyszczenie i błaganie Basałaja tych niedobrych o powrót.
Taki spadek bardzo dobrze podziała (przerabiało to kilka teraz czołowych ekip), niestety od wejścia TF trochę dziwnych osób się uzbierało..
|
Powinni odciąć Ci internet.

MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..