Cytat:
Dolnośląska policja złożyła w czwartek do wojewody dwa wnioski o zamknięcie ze względów bezpieczeństwa stadionów piłkarskich Śląska Wrocław i KGHM Zagłębia Lubin dla imprez masowych.
Jak powiedział wojewoda dolnośląski Aleksander Marek Skorupa, decyzje w sprawie ewentualnego zamknięcia stadionów podjęte zostaną "niezwłocznie, ale bez niepotrzebnego pośpiechu". Briefing prasowy w tej sprawie zaplanowano na godz. 13.45.
Śląsk najbliższy mecz na własnym stadionie ma rozegrać w sobotę o godz. 17.00 z PGE GKS Bełchatów. Zagłębie zagra w Lubinie dopiero 25 maja z Wisłą Kraków.
|
.................................