Cytat:
Stoper Wisły Kraków Osman Chávez został powołany do kadry Hondurasu na towarzyski mecz z Salwadorem. 26-letni piłkarz weźmie także udział w Złotym Pucharze strefy CONCACAF - informuje oficjalny serwis klubu Wisla.Krakow.pl.
Spotkanie z Salwadorem odbędzie się 29 maja w Houston.
Złoty Puchar, który jest mistrzostwami Ameryki Północnej i Środkowej, odbędzie się w dniach 5-25 czerwca. Gospodarzem turnieju są Stany Zjednoczone.
|
http://www.90minut.pl/news/156/news1...Hondurasu.html
To mnie ciekawi kto zagra z Jaliensem na środku obrony w meczu z Polonią Warszawa.