Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2768
Stary 12.05.2011, 12:06
Panowie, od badania i porównywania poziomu inteligencji i zasobów kapitału ludzkiego na sektorach E i G są odpowiednie narzędzia badawcze. Jestem podbudowany Waszą ciekawością do prowadzenia badań naukowych, ale załóżcie sobie do tego inny temat. Tu mamy dyskusję o kibicowaniu na polskich stadionach.

aNouc napisał(a):Wyświetl post
Pytanie co dalej, bo skoro tu takie chojraki są to trzeba chyba od nowego sezonu nie kupować karnetu i biletów.
Ubędzie gdzieś 5-7 tyś ze stadionu. Ale skoro dynek pl że jest ich wielu to zobaczymy ilu ich będzie jak Wisła będzie walczyćo 4-7 miejsce czy spadnie do 1 ligi. Juz się doczekać nie mogę tej sytuacji ))
No i trzeba odjąc matki z dziećmi, którzy w większości przychodzą właśnie dla sektora G i atmosfery na stadionie. Basałaj przestanie istnieć. Z nikim się nie dogada jak SKWK zawiesi działalność. Reszta osób nie wie co się dzieje często na stadionie i co na nim robią. A wiemy że klub bez porozumienia z kibicami na dłuższą metę nie pojedzie (vide ITI i prośby fanów o powrót)
Kibic Wisły nie może się doczekać spadku Wisły do 1 ligi? Dobrze czytam?

Chłopie, teraz pojechałeś po bandzie.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 12.05.2011 o godz. 12:10.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując