Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
staszek2309
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
2766
12.05.2011, 12:05
Wnioski o zamknięcie stadionów Śląska i Zagłębia... Wcześniej Widzewa i Bełchatowa..
A tak pyskowali wszyscy, że wczoraj G broniło Legii i Lecha....
staszek2309
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do staszek2309
Znajdź inne posty napisane przez staszek2309