Pytanie co dalej, bo skoro tu takie chojraki są to trzeba chyba od nowego sezonu nie kupować karnetu i biletów.
Ubędzie gdzieś 5-7 tyś ze stadionu. Ale skoro dynek pl że jest ich wielu to zobaczymy ilu ich będzie jak Wisła będzie walczyćo 4-7 miejsce czy spadnie do 1 ligi. Juz się doczekać nie mogę tej sytuacji

))
No i trzeba odjąc matki z dziećmi, którzy w większości przychodzą właśnie dla sektora G i atmosfery na stadionie. Basałaj przestanie istnieć. Z nikim się nie dogada jak SKWK zawiesi działalność. Reszta osób nie wie co się dzieje często na stadionie i co na nim robią. A wiemy że klub bez porozumienia z kibicami na dłuższą metę nie pojedzie (vide ITI i prośby fanów o powrót) Kto ma to wszystko organizować? ogarnąć? promować? reklamować? wychodzić z jakimiś inicjatywami? zajmować się wieloma rzeczami na stadionie i wokół niego? osoby z sektora E się nie zbiorą. Już kilkakrotnie podejmowali się obalenia SKWK i założenia własnego Stowarzyszenia i na ich spotkania przychodziło po 10 osób (choć w internecie jest ich 100krotnie więcej). Basałaj jeszcze przyjdzie z płaczem gdy piłkarze będą dawać dupy, a tego mozemy być pewnym..