flamengista napisał(a):

Chodzi o to, że przy - wkrótce - 30 tysięcznym stadionie ultrasi będą stanowić ok. 15-20% wszystkich kibiców. I pora zrozumieć, że jako mniejszość ruch ultras powinien zacząć szanować tą większość, która obecnie wynosi ok. 2/3, a wkrótce pewnie i z 75-80% wszystkich kibiców.
|
To się uśmiałem. Większość to będzie ale na meczu z Legią i z Lechem. Zobaczymy co będzie na meczu z Polonią Bytom, w jakąś środę, jak będziemy w środku tabeli.