Wyświetl pojedynczy post
metalww
Junior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2758
Stary 12.05.2011, 11:52
flamengista napisał(a):Wyświetl post

Chodzi o to, że przy - wkrótce - 30 tysięcznym stadionie ultrasi będą stanowić ok. 15-20% wszystkich kibiców. I pora zrozumieć, że jako mniejszość ruch ultras powinien zacząć szanować tą większość, która obecnie wynosi ok. 2/3, a wkrótce pewnie i z 75-80% wszystkich kibiców.

To się uśmiałem. Większość to będzie ale na meczu z Legią i z Lechem. Zobaczymy co będzie na meczu z Polonią Bytom, w jakąś środę, jak będziemy w środku tabeli.
Odpowiedz cytując