Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2754
Stary 12.05.2011, 11:47
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobrze ze zostala zablokowana, po co Wisle ewentualna nagonka w mediach ktora moze przycmic ewentualnemistrzostwo, po co dac wladzy jakikolwiek argument do reki. Obecnie jest bardzo slisko i trzeba uwaznie stapac aby sie nie wy.......ic jak ekipy Lecha i Legii w Bydgoszczy ktore strzelily samoboja nie tylko sobie ale wszystkim.

P.s. Mecze w Angli oglada sie naprawde bardzo przyjemnie.
Ślisko? Bo cudak stwierdził ze jak usłyszy prawdę na swój temat to zamknie stadion? W czym niby ta oprawa miała być nieodpowiednia? Jeżeli tylko w tym że nie podoba sie rudemu to ja mam to w dupie. Że zamknie stadion? Niech zamyka, jak sie ktoś zapyta dlaczego to sie mu pokaże oprawę i będzie wszystko jasne. Nikt wczoraj nie demolował stadionu żeby mieli wystarczający pretekst do jego zamknięcia
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując