Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Arek1906
Member
Od: 11.2010
Offline
#
2749
12.05.2011, 11:41
flamengista
napisał(a):
Podpisuję się pod tym w 100%.
I ktoś też mądrze napisał że jak przytrafi sie Wiśle jeden słabszy sezon to E przestanie przychodzić a G pozostanie.
Arek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arek1906
Znajdź inne posty napisane przez Arek1906