Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2747
Stary 12.05.2011, 11:36
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Podpisuję się pod tym w 100%.
Zobacz sobie, jak poradziła sobie Legia bez "żylety".Wkońcu pikniki przestały przychodzić na mecze, bo nie dość, że na boisku była żenua, to jeszcze cicho na trybunach.
Myślisz, że to taka abstrakcja, by na Wiśle było podobnie?Sport jest dla ludzi a nie ludzie dla sportu, tak samo kluby piłkarskie.

Mam nadzieję, że aktualna sytuacja już się nie powtórzy a co co miało miejsce wczoraj będzie nauczką dla wszystkich.

Cytat:
Art. 54. konstytucji RP

Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 12.05.2011 o godz. 11:46.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując