flamengista napisał(a):

|
Podpisuję się pod tym w 100%.
|
Zobacz sobie, jak poradziła sobie Legia bez "żylety".Wkońcu pikniki przestały przychodzić na mecze, bo nie dość, że na boisku była żenua, to jeszcze cicho na trybunach.
Myślisz, że to taka abstrakcja, by na Wiśle było podobnie?Sport jest dla ludzi a nie ludzie dla sportu, tak samo kluby piłkarskie.
Mam nadzieję, że aktualna sytuacja już się nie powtórzy a co co miało miejsce wczoraj będzie nauczką dla wszystkich.
Cytat:
Art. 54. konstytucji RP
Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.
|