Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2745
Stary 12.05.2011, 11:33
Plakac sie chce jak sie to wszystko czyta. Wlasnie teraz kiedy powinnismy byc razem wiekszosci zalezy na tym zeby sie dzielic i udowadniac drugim ze sa gorsi od nich. Smiesza mnie argumenty ze stadion to nei meijsce na polityke, ze nie te czasy ze dajcie spokoj. Ludzie czy Wy widzicie co sie dzieje? Na kilka godzin przed meczem klub/rzad niweczy wysilek kilkudniowej/kilkunastodniowej pracy Ultrasow i naszych zbiorek zabraniajac wywieszenia oprawy, kilka godzin przed wyjazdem kibicow GKS Belchatow policja zabrania im jechac na mecz do Łodzi, szuka sie dziury w calym zeby zamykac stadiony, najpierw super niebezpieczne stadiony w Wawie i Poznaniu, teraz juz mowi sie o stadionie łodzkiego Widzewa. Kary za wywieszenie transparentow nieziwazanych z meczem, za bluzgi mandaty czy zakazy stadionowe. Nie zylem w czasach komuny ale wlasnie tak sobie wyobrazam ten ustroj. Rzad traktuje nas jak smieci a Wy piszecie ze stadion to nie miejsce na politykowanie. Zamiast walczyc RAZEm w slusznej sprawie, posluchac sie grup decyzyjnych to kazdy chce swoje rzady ustalac.
Moim zdaniem jest grupa osob aktywniejszych na WIsle i to ona kreuje sposob naszego zachowania. Mial byc prostet wiec wszyscy powinni sie dostosowac. Jak mozna bylo sie wylamac?

1. Najwiekszy problem byl w tym ze malo kto wiedzial o co dokladnie chodzilo podczas wczorajszego prostestu. Nie chodizlo o zadnych Staruchow tylko o nasza sprawe z zakazem wywieszenia oprawy- tu juz jest pierwsze nieporozumienie. Nie wszyscy wiedza o co chodzi a komentuja, wychylaja sie
2. Zle ze nie wszyscy zostali doinformowani w tej kwestii
3. Osoby decyzyjne na WIsle, osoby aktywne ktore tworza ruch kibicowski na Wisle podjely decyzje o nieprowadzeniu dopingu wiec trzeba bylo sie dostosowac do tego. Nie wiem jak mozna bylo isc na przekor temu. Po co? Kto zaczal doping na E? Po co? Co z tego ze masz wiecej wyjazdow i wiecej chodzisz na Wisle. Byl portest wiec powinnismy byc wtedy razem
4. G zareagowalo zle rugajac wlasnych Braci. Niepotrzebnie

Wnioski: Fajnie by bylo sie przeprosic i spojrzec na wszystko z dwoch stron. Nie idzcie w zaparte i nie broncie swoich wersji w zaleznosci od tego czy byliscie wczoraj na E czy na G. Kazdy powinien uderzyc sie w piers i sie zatsanowic czy
a) dobrze zrobilem lamiac wczoraj protest
b) dobrze zrobilem ublizajac kibicom z E

Klotnie to jest najgorsza rzecz jaka moze sie nam przytrafic. Nic gorszego nas spotkac nie moze
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując