Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2744
Stary 12.05.2011, 11:32
Są niestety ludzie zakochani w cudaku i jak ktoś powie słowo krytyki to odczuwają to jakby osobiście dostali z liścia. Stąd wszelkie protesty przeciwko władzy choćby jak najbardziej słuszne są gotowi z miejsca przypisać "drobiowej pajęczynie". I nazwać faszystowskimi. Taka postawa wyobcowana z analitycznego odbiory rzeczywistości doprowadziła już raz do sytuacji że Polski przez 123 lata nie było na mapach. To dłużej niż istnieje Wisła, a mimo to dalej mówimy językiem polskim. Zaręczam że to nie dlatego że jak władza ograniczała wolności to reakcją było kretyńskie "trudno".

AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Obecnie jest bardzo slisko i trzeba uwaznie stapac aby sie nie wy.......ic jak ekipy Lecha i Legii w Bydgoszczy ktore strzelily samoboja nie tylko sobie ale wszystkim.
Ślisko? Bo cudak stwierdził ze jak usłyszy prawdę na swój temat to zamknie stadion? W czym niby ta oprawa miała być nieodpowiednia? Jeżeli tylko w tym że nie podoba sie rudemu to ja mam to w dupie. Że zamknie stadion? Niech zamyka, jak sie ktoś zapyta dlaczego to sie mu pokaże oprawę i będzie wszystko jasne. Nikt wczoraj nie demolował stadionu żeby mieli wystarczający pretekst do jego zamknięcia
Ostatnio edytowane przez Drozd : 12.05.2011 o godz. 11:55.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując