Są niestety ludzie zakochani w cudaku i jak ktoś powie słowo krytyki to odczuwają to jakby osobiście dostali z liścia. Stąd wszelkie protesty przeciwko władzy choćby jak najbardziej słuszne są gotowi z miejsca przypisać "drobiowej pajęczynie". I nazwać faszystowskimi. Taka postawa wyobcowana z analitycznego odbiory rzeczywistości doprowadziła już raz do sytuacji że Polski przez 123 lata nie było na mapach. To dłużej niż istnieje Wisła, a mimo to dalej mówimy językiem polskim. Zaręczam że to nie dlatego że jak władza ograniczała wolności to reakcją było kretyńskie "trudno".
AgresywnyChomik napisał(a):

|
Obecnie jest bardzo slisko i trzeba uwaznie stapac aby sie nie wy.......ic jak ekipy Lecha i Legii w Bydgoszczy ktore strzelily samoboja nie tylko sobie ale wszystkim.
|
Ślisko? Bo cudak stwierdził ze jak usłyszy prawdę na swój temat to zamknie stadion? W czym niby ta oprawa miała być nieodpowiednia? Jeżeli tylko w tym że nie podoba sie rudemu to ja mam to w dupie. Że zamknie stadion? Niech zamyka, jak sie ktoś zapyta dlaczego to sie mu pokaże oprawę i będzie wszystko jasne. Nikt wczoraj nie demolował stadionu żeby mieli wystarczający pretekst do jego zamknięcia