Bardzo dobrze ze zostala zablokowana, po co Wisle ewentualna nagonka w mediach ktora moze przycmic ewentualnemistrzostwo, po co dac wladzy jakikolwiek argument do reki. Obecnie jest bardzo
slisko i trzeba uwaznie stapac aby sie nie wy.......ic jak ekipy Lecha i Legii w Bydgoszczy ktore strzelily samoboja nie tylko sobie ale wszystkim.
P.s. Mecze w Angli oglada sie naprawde bardzo przyjemnie.