Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2743
Stary 12.05.2011, 11:30
staszek2309 napisał(a):Wyświetl post
A jeśli oprawa była taka, jak opisujecie, to fakt, że zarząd zablokował oprawę jest śmieszny... Co niby takiego politycznego w nim było, poza wyrażeniem dezaprobaty wobec działać rządu Jak była oprawa pod hasłem " lepiej kraść niż robić oprawy" to cały stadion na stojąco bił brawo... Taką postawą, postawą uległości, dojdziemy do tego, że będziemy oglądać mecze jak w Anglii... Sorry, ale ja tak nie chcę...
Bardzo dobrze ze zostala zablokowana, po co Wisle ewentualna nagonka w mediach ktora moze przycmic ewentualnemistrzostwo, po co dac wladzy jakikolwiek argument do reki. Obecnie jest bardzo slisko i trzeba uwaznie stapac aby sie nie wy.......ic jak ekipy Lecha i Legii w Bydgoszczy ktore strzelily samoboja nie tylko sobie ale wszystkim.

P.s. Mecze w Angli oglada sie naprawde bardzo przyjemnie.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując