raindog napisał(a):

(...)
Po prostu niektórzy z G powinni nauczyć się akceptować fakt, że nie wszyscy kibice Wisły mają takie samo zdanie.
Dlaczego E ma uszanować decyzję G (co robiło przez pierwszą połowę), a G nie tylko, że olewa decyzję E, lecz jeszcze ich obraża.
Ktoś tu mądrze napisał:
Wisła poradzi sobie bez tych bardziej fanatycznych. Ci bardziej fanatyczni bez Wisły? Wątpię.
|
Podpisuję się pod tym w 100%.