Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2742
Stary 12.05.2011, 11:29
raindog napisał(a):Wyświetl post
(...)
Po prostu niektórzy z G powinni nauczyć się akceptować fakt, że nie wszyscy kibice Wisły mają takie samo zdanie.
Dlaczego E ma uszanować decyzję G (co robiło przez pierwszą połowę), a G nie tylko, że olewa decyzję E, lecz jeszcze ich obraża.

Ktoś tu mądrze napisał:
Wisła poradzi sobie bez tych bardziej fanatycznych. Ci bardziej fanatyczni bez Wisły? Wątpię.
Podpisuję się pod tym w 100%.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując