|
Dopóty dopóki SKWK, UW, nie usiądą i porozmawiają z zarządem-> to może być nie przyjemnie..
Wierzę, że do niedzieli wszystkie sprawy zostaną wyjaśnione..ale trzeba ze sobą rozmawiać.
Każda ze stron ma swoje racje// oczekuję na jakieś informację dotyczące niedzieli
|