Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2740
Stary 12.05.2011, 11:23
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post

Wiesz, na sektorze E sa najdrozsze bilety,
siedza tam ludzie, ktorych na nie stac,
skoro ich na nie stac to znaczy, ze w sa miare zaradni,
skoro dobrze sobie radza w zyciu to znaczy, ze sa w miare inteligentni,
skoro sa w miare inteligentni to to znaczy, ze potrafia samodzielnie myslec.
Każdy Twój post jest świetny. Brawo. Jak ktoś ma dużo pieniędzy to od razu jest inteligentny i potrafi samodzielnie myśleć normalnie większej głupoty nie mogłeś palnąć.
Odpowiedz cytując