Mareq napisał(a):

Wiele osób argumentuje , że stadiony to nie miejsca na polityczne manifestacje
Nikt z kibiców polityki na stadion nie zapraszał.
Sama weszła z brudnymi buciorami.
|
Masz racje ale troche w tym naszej winy tez jest,gdyby nie było tego co było w Bydgoszczy to moze protest na stadionach dalej by trwał i trudno by go było zwalczyć,a tak Tuskoland dostał argument do ręki i szaleje,poszczeka troche ,przyjdzie prezydencja,wybory moze mu przejdzieta pokazówka