|
wydaje mi sie ze przeciwnicy protestu nie zrozumieli o co chodzi... i z czego wynikla slowna utarczka,a no o to chodzi ze nie spiewali caly sezon prawie wogole, a jak juz ,to trzeba bylo intonowac...ruszcie dupy, malo tego, nie spiewali w pierwszej polowie ale ruszyli w momencie jak poszedl protest ,mysle ze nie ma juz co tego dalej ciagnac . jednak mozna bylo inaczej po pierwszej e 23,24 i poboczne nie wiedzieli wogole o co chodzi ,o protescie ,wyjsciu itp...mozna bylo poinformowac ich przed meczem i mysle ze bylo by ok !
|