Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2737
Stary 12.05.2011, 11:18
wydaje mi sie ze przeciwnicy protestu nie zrozumieli o co chodzi... i z czego wynikla slowna utarczka,a no o to chodzi ze nie spiewali caly sezon prawie wogole, a jak juz ,to trzeba bylo intonowac...ruszcie dupy, malo tego, nie spiewali w pierwszej polowie ale ruszyli w momencie jak poszedl protest ,mysle ze nie ma juz co tego dalej ciagnac . jednak mozna bylo inaczej po pierwszej e 23,24 i poboczne nie wiedzieli wogole o co chodzi ,o protescie ,wyjsciu itp...mozna bylo poinformowac ich przed meczem i mysle ze bylo by ok !
Odpowiedz cytując