|
Ludzie co wy piszecie jeżeli protestować przeciwko decyzją góry to nie w taki sposób nasi piłkarze są bliscy tytułu mistrzowskiego a my w najważniejszym meczu rundy im nie pomagamy to wstyd w niedziele derby i co też cisza nie róbcie sobie jaj bo tym zachowaniem nie szkodzimy nikomu innemu jak naszemu klubowi protestować przeciwko nagonce na kibiców można ale nie na meczu ,przynajmniej nie w taki sposób nie zepsujmy święta jaki może być już w niedziele i to z dwóch powodów ( derby,mistrzostwo) a i jeszcze jedna sprawa jeżeli zarząd w obawie przed zamknięciem stadionu nie pozwolił na oprawy antyrządowe to trudno strata finansowa z powodu zamknięcia stadionu olbrzymia a komu jak komu ale nam zależy aby Wisła rosła w siłę a bez pieniędzy się nie da w związku z tym zróbcie oprawę nie związaną z tym dziadostwem i już a niechęć do tuska można "wyśpiewać " nie psujmy tego co może się wydarzyć w niedziele bo czekamy na to dwa lata .
|