Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2728
Stary 12.05.2011, 10:41
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Jednego nie moge pojąc, budujemy stadiony na ME...są już prawie gotowe lub gotowe, a tutaj nam piszą że stadiony nie są odpowiednio zabezbieczone. no to jak to jest dla Uefa wszystko jest git malyna, a dla rządu są źle zabezpieczone i trzeba je zamknąć.

wytłumaczy mi ktoś o co chodzibo po .... budowali nam stadiony które nie nadają się do użytkowania ze względu bezpieczeństwa projektanci powinni za to beknąć bo zaprojektowali za gruby hajs stadiony które nie nadają się do rozgrywania meczy z udziałem publiczności, tak samo rząd powinien odpowiadać za to że wydali tyle pieniędzy na stadiony nie zabezbieczone odpowiednio
Cała sprawa ma polityczne dno. Gdyby nikt nie krytykował rządu Tuska, to nie byłoby afery z zamykaniem stadionów.
Odpowiedz cytując