Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
Od: 08.2009
Offline
#
2728
12.05.2011, 10:41
wiertar
napisał(a):
Jednego nie moge pojąc, budujemy stadiony na ME...są już prawie gotowe lub gotowe, a tutaj nam piszą że stadiony nie są odpowiednio zabezbieczone. no to jak to jest
dla Uefa wszystko jest git malyna, a dla rządu są źle zabezpieczone i trzeba je zamknąć.
wytłumaczy mi ktoś o co chodzi
bo po .... budowali nam stadiony które nie nadają się do użytkowania ze względu bezpieczeństwa
projektanci powinni za to beknąć bo zaprojektowali za gruby hajs stadiony które nie nadają się do rozgrywania meczy z udziałem publiczności, tak samo rząd powinien odpowiadać za to że wydali tyle pieniędzy na stadiony nie zabezbieczone odpowiednio
Cała sprawa ma polityczne dno. Gdyby nikt nie krytykował rządu Tuska, to nie byłoby afery z zamykaniem stadionów.
Vuko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Vuko
Znajdź inne posty napisane przez Vuko