Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien
Offline
#
2726
12.05.2011, 10:36
KRIS22
napisał(a):
"Co do oprawy wczorajszej to miał na niej być kibic dźwigający krzyż jak Chrystus, a za nim policjant bijący go pałką, wszystkiemu zdjęcia miał robić fotoreporter... Myślą przewodnią oprawy miał być więc dźwigający na swoich barkach, całe zło polskiej piłki biedny kibic, policjant to synonim władzy, która bije Bogu ducha winnego kibica tylko po to by w ten sposób w świetle fleszów podnosić sobie sondaże...
No rzeczywiscie oprawa w sam raz ale przed sejm czy biuro rzadu do rozłożenia a nie na meczu o podwyższonym ryzyku,jak najbardziej słuszna decyzja kierownictwa bo derby bysmy ogladali ale w foteliku albo w knajpie
kriswisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriswisla
Znajdź inne posty napisane przez kriswisla