Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2726
Stary 12.05.2011, 10:36
KRIS22 napisał(a):Wyświetl post
"Co do oprawy wczorajszej to miał na niej być kibic dźwigający krzyż jak Chrystus, a za nim policjant bijący go pałką, wszystkiemu zdjęcia miał robić fotoreporter... Myślą przewodnią oprawy miał być więc dźwigający na swoich barkach, całe zło polskiej piłki biedny kibic, policjant to synonim władzy, która bije Bogu ducha winnego kibica tylko po to by w ten sposób w świetle fleszów podnosić sobie sondaże...
No rzeczywiscie oprawa w sam raz ale przed sejm czy biuro rzadu do rozłożenia a nie na meczu o podwyższonym ryzyku,jak najbardziej słuszna decyzja kierownictwa bo derby bysmy ogladali ale w foteliku albo w knajpie
Odpowiedz cytując