Jednego nie moge pojąc, budujemy stadiony na ME...są już prawie gotowe lub gotowe, a tutaj nam piszą że stadiony nie są odpowiednio zabezbieczone. no to jak to jest

dla Uefa wszystko jest git malyna, a dla rządu są źle zabezpieczone i trzeba je zamknąć.
wytłumaczy mi ktoś o co chodzi

bo po .... budowali nam stadiony które nie nadają się do użytkowania ze względu bezpieczeństwa

projektanci powinni za to beknąć bo zaprojektowali za gruby hajs stadiony które nie nadają się do rozgrywania meczy z udziałem publiczności, tak samo rząd powinien odpowiadać za to że wydali tyle pieniędzy na stadiony nie zabezbieczone odpowiednio