Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2723
Stary 12.05.2011, 10:28
_gucio_ napisał(a):Wyświetl post
Co było na tej zakazanej oprawie? Pytam bo sporo mojej kasy na nią poszło. Nie da się wrzucić zdjęcia, szkicu czy choćby opisu? Czyżby to był taki gniot że teraz strach się przyznać? Obawa że ludzie już nie wrzucą do puszki?
"Co do oprawy wczorajszej to miał na niej być kibic dźwigający krzyż jak Chrystus, a za nim policjant bijący go pałką, wszystkiemu zdjęcia miał robić fotoreporter... Myślą przewodnią oprawy miał być więc dźwigający na swoich barkach, całe zło polskiej piłki biedny kibic, policjant to synonim władzy, która bije Bogu ducha winnego kibica tylko po to by w ten sposób w świetle fleszów podnosić sobie sondaże...
Odpowiedz cytując