Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
simao4
Junior Member
Od: 04.2011
Skąd: KLI
Offline
#
2722
12.05.2011, 10:28
kolega, który "prowadził" doping na G powinien sobie odpocząć kilka meczy. swój po swoim robi:/
simao4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do simao4
Znajdź inne posty napisane przez simao4