Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2718
Stary 12.05.2011, 10:22
Mam pomysł! Nie zamykajmy stadionów, zliwkidujmy piłkę nożną w Polsce! Liga słaba, reprezentacja jeszcze słabsza, sukcesów zero. Po co panowie politycy i policjanci mają się głowić i wymyslać coraz to durniejsze powody do zamykania stadionów? No i Ci "bandyci" ze stadionów nie będą wywieszać haseł przeciwko rządowi. Elyta z wiejskiej bedzie miala spokój.
Boże co się w tym kraju dzieje
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 12.05.2011 o godz. 10:24.
Odpowiedz cytując