Wyświetl pojedynczy post
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2713
Stary 12.05.2011, 10:12
Protest był jak najbardziej słuszny i kto tego nie dostrzega, wykazuje się krótkowzrocznością. Zabolały mnie natomiast obustronne przepychanki, które potem wyszły. Na ochłodę odsyłam do artykułu na głównej http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=25135

Stało się - trudno. Pogryźliśmy się trochę, nie pierwszy i niestety pewnie nie ostatni raz, choć pewnie każdy by sobie życzył, by powtórek nie było. Trzeba się wziąć w garść i ogarnąć na derby.
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
Odpowiedz cytując