Wyświetl pojedynczy post
gumas_72
Junior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Warszawencja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2710
Stary 12.05.2011, 10:02
DysoN napisał(a):Wyświetl post
wypad na swoje forum, nie wpieprzaj sie miedzy wodke i zakaske bo Ciebie sprawa nie dotyczy
już zaczynam się bać
ps:
o dziwo mnie to też dotyczy bo Protest jest ogólnopolski i ja też zostałem nazwany bandytą !
chamstwa dość wszędzie - tu możemy sobie trochę darować (choćby po to, żeby sie tym odróżniać od kiboli z za Błoń czy ze stolicy, )
Odpowiedz cytując