Wyświetl pojedynczy post
gumas_72
Junior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Warszawencja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2704
Stary 12.05.2011, 09:56
raindog napisał(a):Wyświetl post

Ktoś tu mądrze napisał:
Wisła poradzi sobie bez tych bardziej fanatycznych. Ci bardziej fanatyczni bez Wisły? Wątpię.
nic bardziej mylnego !
jeden gorszy sezon i fanatyczni zostają a pikole siedzą w domach
macie teraz dobry okres, idziecie na mistrza ale tak nie będzie zawsze to po 1 po 2 bez tych którym sie "chce chcieć" mecz jest kopaniną po czołach a nie meczem
ps:
już na C+ jest płacz że mecz bez dopingu to nie mecz przypadek ?

ps2:
Tiramisu pięknie napisane i w punkt kto po przeczytaniu tego tekstu nadal twierdzi swoje jest upośledzony umysłowo lub za dużo czytuje gazetki i ogląda wojewódzkiego
chamstwa dość wszędzie - tu możemy sobie trochę darować (choćby po to, żeby sie tym odróżniać od kiboli z za Błoń czy ze stolicy, )
Odpowiedz cytując