raindog napisał(a):

Ktoś tu mądrze napisał:
Wisła poradzi sobie bez tych bardziej fanatycznych. Ci bardziej fanatyczni bez Wisły? Wątpię.
|
nic bardziej mylnego !
jeden gorszy sezon i fanatyczni zostają a pikole siedzą w domach
macie teraz dobry okres, idziecie na mistrza ale tak nie będzie zawsze to po 1 po 2 bez tych którym sie "chce chcieć" mecz jest kopaniną po czołach a nie meczem
ps:
już na C+ jest płacz że mecz bez dopingu to nie mecz

przypadek ?
ps2:
Tiramisu pięknie napisane i w punkt kto po przeczytaniu tego tekstu nadal twierdzi swoje jest upośledzony umysłowo lub za dużo czytuje gazetki i ogląda wojewódzkiego
