dj_ibutti napisał(a):

|
Nawet obiektywni goście z C+ (w tym Krzysiu Przytuła i Sławek Stępniewski) stwierdzili, że powinny być 3 karne dla Polonii Bytom...
|
Powiedzmy inaczej. POWINNY BYĆ
JESZCZE 3 KARNE DLA POLONII OPRÓCZ JEDNEGO PODYKTOWANEGO!!!
O czystości tego meczu i pana sędziego niech świadczy ostatnia sytuacja w meczu. Wrzutka w pole karne pasków, sędzie gwiżdże faul w ofensywie piłkarza Polonii żeby się przypadkiem coś tam nie urodziło z tej wrzutki.
Ale pan szulc to dobry sędzia... Dramat.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.