michael napisał(a):

|
Poza tym, nawet jakby Polonia Bytom sie utrzymała kosztem Arki i Cracovi, to wywalą ją z ligi, bo nie spełnia wymogów licencyjnych.
|
Ile razy trzeba jeszcze napisać że 15 i 16 miejsce równe jest ze spadkiem? I nie ważne ile zespołów nie dostanie licencji, nawet jak cała siódemka odwoła się nieskutecznie od decyzji licencyjnej to Cracovia spadnie. A kto będzie grał w lidze to już inna sprawa.