Antystenes napisał(a):

Zamiast kłócić się między sobą i robić bzdurne protesty, pójść na najblizsze wybory i nie głosować na PO! Bojkotować Rząd a nie mecze!.
Swoją drogą szeroko zakrojona akcja "zrobię babci na złość - odmrożę sobie uszy" będzie także obowiązywała na derbach? Czy będzie już normalny doping?
|
głosuj w takim razie na Palikota, gratuluję Tobie podejścia.