Wyświetl pojedynczy post
Telus
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2696
Stary 12.05.2011, 09:00
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Zamiast kłócić się między sobą i robić bzdurne protesty, pójść na najblizsze wybory i nie głosować na PO! Bojkotować Rząd a nie mecze!.


Swoją drogą szeroko zakrojona akcja "zrobię babci na złość - odmrożę sobie uszy" będzie także obowiązywała na derbach? Czy będzie już normalny doping?
głosuj w takim razie na Palikota, gratuluję Tobie podejścia.
Odpowiedz cytując