Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 12.05.2011, 08:59
Cytat:
Powinni zagrać tacy piłkarze jak Kowalski, Branco, Żurawski, Rios, Garguła no i może już Boguski. Bez tego ostatniego, panowie których wymieniłem powinni udowodnić czy zasługują na zajmowane pozycję w Wiśle, czy trzeba się ich pozbyć a na ich miejsce dokooptować jakąś młodą krew. Jeśli kogoś zgubiłem to dodajcie.
Myśle, że poprzednie spotkania w wykonaniu tych panów dały już nam odpowiedź na pytanie, czy powinni zostać w Wiśle. Kowalski nigdy nie był piłkarzem na nasz klub, Branco z Górnikiem zagrał na poziomie 3 ligi, Żurawski to cień siebie sprzed wyjazdu za granicę, a Rios nie dość, że nie pasuje do taktyki to jeszcze jest drogi. Do tego dochodzi kontuzjowany całą rundę Boukhari, zapewne klub pozbędzie się też Łobo. A Guła i Boguski zostaną, bo mają kontrakty, a wątpliwe, by ktoś ich chciał.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując