Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2690
Stary 12.05.2011, 08:37
Podstawowym pytaniem jest również to co było na oprawie, jeśli coś anty-rządowego to nie dziwimy się, że nie można było tego pokazać z tego względu że wtedy derby prawdopodobnie odbyły by się bez kibiców.

Również ten kto śledzi to co złości naszego bossa najbardziej to mieszanie sportu do polityki.
Ciężko zrozumieć intencje ludzi, którzy podjeli decyzje o braku dopingu, jak kolega wyżej trafnie to ujął: coś na zasadzie zrobię mamie nazłość odmrożę sobie uszy.
Lech mógł wracać od nas z większym bagażem bramek niż tylko jedna.

Mam nadzieję, że nie będzie obrażania się i jeszcze przed meczem derbowym zostanie wszystko wyjaśnione.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 12.05.2011 o godz. 08:39.
Odpowiedz cytując