Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2520
Stary 12.05.2011, 08:28
Zamiast zamykać ludziom usta dokładnie tak jak to robi rząd, moglibyście wydać jakieś oświadczenie albo coś. Chyba wszyscy wiemy że to co stało się wczoraj nie było okej i zamiecienie sprawy pod dywan nic nie pomoze. O tym moze świadczyć to że ciągle gdzieś ludzie o tym piszą. Wiem że poziom żenady w komentarzach jest wielki, ale tak samo było wczoraj na meczu z obu stron. Pozdro
Odpowiedz cytując