|
Zamiast zamykać ludziom usta dokładnie tak jak to robi rząd, moglibyście wydać jakieś oświadczenie albo coś. Chyba wszyscy wiemy że to co stało się wczoraj nie było okej i zamiecienie sprawy pod dywan nic nie pomoze. O tym moze świadczyć to że ciągle gdzieś ludzie o tym piszą. Wiem że poziom żenady w komentarzach jest wielki, ale tak samo było wczoraj na meczu z obu stron. Pozdro
|