Wyświetl pojedynczy post
gumas_72
Junior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Warszawencja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2688
Stary 12.05.2011, 08:27
u Was jak u Nas podczas protestu
Andrzeje i Janusze wiedz lepiej
byli z Wis od lat 80-tych
placa wiec im daj
a ty ultrasie skacz bo masz mniej lat od nich
chamstwa dość wszędzie - tu możemy sobie trochę darować (choćby po to, żeby sie tym odróżniać od kiboli z za Błoń czy ze stolicy, )
Odpowiedz cytując