Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12525
Stary 12.05.2011, 08:17
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Tak a propos Fryzjera... oglądałem wczoraj powtórkę meczu Polonia B. - Sąsiadka i odniosłem wrażenie, że sędzia robi wszystko żeby "czerwona latarnia" przeszła w inne ręce. 3 (!) niepodyktowane karne dla Polonii Bytom, nieco zamazuje fakt że w końcu obie drużyny miały po jednym (słusznym) karnym... ale karny dla Polonii B. był podytkowany w momencie, gdy Cracovia była już "bezpieczna", a sędzia tym samym wybielił twarz i może powiedzieć, "no jak, przecież odgwizdałem jedenastke Polonii"... Śmierdzi machlojami Profesóra.
Odniosłem identyczne wrażenie, widziałem tylko sam skrót i ja naliczyłem 3 karne dla Polonii chyba przy wyniku 1:0 dla Cracovii. W każdym bądź razie wynik wtedy był sprawą otwartą. To nie jest normalne, że trzyma się zawodnika w pół w polu karnym nie dając mu dojść do głowy, zupełnie jakby mieli świadomość tego że i tak nie zagwiżdżę.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 12.05.2011 o godz. 08:20.
Odpowiedz cytując