xanti1906 napisał(a):

Akurat dosyć niedawno, bo w meczu z Górnikiem zawalił Niemniej, gra coraz lepiej, duża ambicja.
|
Baszczu czy Alvarez też potrafili zawalić, a jakoś nie było na nich takiej nagonki. Uważam osobiście, że należy go wykupić i jeśli dojdzie ktoś lepszy to Cikos może się jeszcze ładnie rozwinąć.