Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44320
Stary 12.05.2011, 08:07
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Akurat dosyć niedawno, bo w meczu z Górnikiem zawalił Niemniej, gra coraz lepiej, duża ambicja.
Baszczu czy Alvarez też potrafili zawalić, a jakoś nie było na nich takiej nagonki. Uważam osobiście, że należy go wykupić i jeśli dojdzie ktoś lepszy to Cikos może się jeszcze ładnie rozwinąć.
Odpowiedz cytując