7 kotów napisał(a):

|
Legia z Amika wlasna glupota daly pretekst do zdecydowanych akcji pacyfikacyjnych, a teraz cala reszta w ramach zle pojmowanej solidarnosci zapowiada walke, rewolucje, akcje glodowkowe i spadki do drugiej ligi.
|
Otóż to...
Protest zaczął się
przed finałem PP. Wszystko szło w dobrą stronę, aż do momentu gdy grupa parudziesięciu ludzi zrobiło pokaz dla całej Polski, że rząd ma rację... Kibice chcieli udowodnić, że robi się z nich bandytów za oprawy, race, doping - Dla mnie OK!
Ale dlaczego 90 minut później niektórzy z nich pokazali, że argumenty rządu i pzpn'u są trafne?
Demolowanie stadionu w Bydgoszczy - co to miało pokazać? (Wiem oczywiście, że to tylko grupka ludzi, ale rząd i społeczeństwo traktują to jako (
kibiców - bandziorów - ogół).
A najlepsze jest to, że znany wszystkim pan "Staruch" siedzi teraz przed TV i się śmieje...
Wczorajszy mecz pokazał - do czego prowadzi ten pseudo-protest.
Rząd niema racji... Ale w ten sposób niczego nie udowodnimy!