Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2683
Stary 12.05.2011, 08:01
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Legia z Amika wlasna glupota daly pretekst do zdecydowanych akcji pacyfikacyjnych, a teraz cala reszta w ramach zle pojmowanej solidarnosci zapowiada walke, rewolucje, akcje glodowkowe i spadki do drugiej ligi.
Otóż to...
Protest zaczął się przed finałem PP. Wszystko szło w dobrą stronę, aż do momentu gdy grupa parudziesięciu ludzi zrobiło pokaz dla całej Polski, że rząd ma rację... Kibice chcieli udowodnić, że robi się z nich bandytów za oprawy, race, doping - Dla mnie OK!
Ale dlaczego 90 minut później niektórzy z nich pokazali, że argumenty rządu i pzpn'u są trafne?

Demolowanie stadionu w Bydgoszczy - co to miało pokazać? (Wiem oczywiście, że to tylko grupka ludzi, ale rząd i społeczeństwo traktują to jako (kibiców - bandziorów - ogół).

A najlepsze jest to, że znany wszystkim pan "Staruch" siedzi teraz przed TV i się śmieje...
Wczorajszy mecz pokazał - do czego prowadzi ten pseudo-protest.

Rząd niema racji... Ale w ten sposób niczego nie udowodnimy!
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...


Odpowiedz cytując