Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2680
Stary 12.05.2011, 07:48
Z punktu widzenia kibicow - trza walic w tych bucow rzadowych ile wlezie i nie zalowac.
Z punktu widzenia interesu Polski - lepiej zeby to walenie splywalo po rzadowych bucach jak rosa i nie odnioslo absolutnie zadnego efektu.
Nasz rzad juz niejednokrotnio pokazal ze jest tchorzliwy i slaby. Ale informacja ze niewielka grupa niezadowolonych kibicow sportowych wymusila na rzadzie srodkowoeuropejskiego kraju - 40milionowego kraju - jakies tam ustepstwa czy odstepstwa to bylaby katastrofa dla polskiej racji stanu i reputacji.

Bardziej sie spodziewam zdecydowanego .......niecia w trybuny, zeby pokazac "nieustepliwosc w walce z elementem aspolecznym". Na zasadzie skopania wlasnego dziecka do nieprzytomnosci, zeby pokazac ciekawskim sasiadom, ze zna sie sztuki walki i jest sie fajnym.


Legia z Amika wlasna glupota daly pretekst do zdecydowanych akcji pacyfikacyjnych, a teraz cala reszta w ramach zle pojmowanej solidarnosci zapowiada walke, rewolucje, akcje glodowkowe i spadki do drugiej ligi.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując