|
Dokładnie jak trzeba dopingować to E nie wie co to znaczy wstać czy ręce podnieść do góry już nie mówiąc o śpiewaniu. A wczoraj nagle się zebrało na gwiazdorstwo w wykonaniu tych "najlepszych". Klub blokuje oprawę to blokuj doping i tyle w temacie, ale oczywiście piknik z kiełbasą musi się wyłamać. Może jak obywatele siedzący na są tacy mocni to niech prowadzą doping do końca sezonu? Zamiast poprzeć swoich w walce o dobro kibicowskie to się znalazły kozaki... Przykre i żenujące...
A co do hymna, to z tego co wiem zawsze zaczynał go młyn więc pikniczki powinny robić to co zawsze siedzieć i czekać.
Bo jakoś przy krzyczeniu "piłka nożna dla kibiców" nie było "śpiewającej wiary na E"
ps.A jak ktoś wyrasta z ruchu Ultras i nie szanuje protestu za zblokowanie oprawy też Ultrasów, to chyba zapomina o tym skąd się wywodzi i o ultrasowaniu nie ma pojęcia
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez pawelwislak : 12.05.2011 o godz. 07:23.
|