Pablo zgadzalem sie z Toba wielokrotnie, ale nie teraz. Protest mial sens do momentu zakonczenia meczu finalowego PP... Pozniej protest jak i srodowisko kibicowskie sie skompromitowalo. Jak mozna mowic o tematach zastepczych, sugerowaniu nagonki na kibicow jak kilka milionow ludzi na wlasne oczy jak Ci kibice sie zachowuja. Teraz jest takie zapotrzebowanie spoleczne aby kibicow uwalic. Ale to jest wina niestety samych kibicow lub czesci z nich, tych osilkow i chamow ktorzy zamiast na stadionie powinni siedziec w wiezieniu i miec dozywotni zakaz wejscia na kazda impreze sportowa.
protest musi byc poparty wolna wola, a na sile to mozna protesty urzadzac w krajach totalitarnych, a nie w srodku Europy. Wyobraz sobie, ze jesli ktos ma w dupie ten protest to wcale nie musi popierac tych co protestuja- chcialbys zdusic w zarodku inaczej myslacych, czyli co? wytlumaczylbys piesciami? A moze chcesz wykorzystac cwiercintekigentow o ilorazie inteligencji owcy do zalatwienia sprawy z inaczej myslacymi? Bo nie wiem o czym Ty mowisz

!!
zgadzam sie tez z tym, ze na E jest czesto kicha z dopingiem, ale wczoraj to E pokazalo co to doping a G pokazala co to wiesniactwo. Jak mozna bylo siedziec podczas spiewania Hymnu!? ciekawe ile osob z g ooparlo by protets gdyby nie te Twoje argumenty w postaci: "popierasz protest bo wpie.dol"