|
Powiem tylko jedno - Wstyd i Hańba dzieci z G. W jednym z najwazniejszych meczów w sezonie wy sobie urządzacie protest bo wam ktos zabawki zabral... A wlasnie w meczach z najgroźniejszymi przecwnikami Wisła najbardziej potrzebuje dopingu i wsparcia z trybun.
Uważam że w tych okolicznościach klub powinien na derby poprostu wam zamknać tą trybune i wogole was nie wpuscic. Pokazać wam ze Wisła potrzebuje prawdziwych kibiców, na dobre i na złe a jesli ktoś nie chce dopingowac w imie ochrony swoich prywatnych interesów to nkt go nie bedzie zmuszal, nie musi przychodzic na stadion.
Wisła sobie poradzi bez was, czy wy bez Wisły - szczerze wątpie...
Ostatnio edytowane przez ventipl : 12.05.2011 o godz. 06:52.
|