Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2668
Stary 12.05.2011, 04:55
anka1906 napisał(a):Wyświetl post
Może mi sie źle wydaje, ale wygwizdywanie przez G, miało na celu pokazanie, ze nie zgadzamy sie na prowadzenie dopingu, a nie jak wielu z Was uważa za obrażanie kibiców z E.
Miał być protest ,wyrażony brakiem dopingu, wiec gwizdali na każdą próbę dopingowania.
w tym przy "Wisła to jest potęga" - dobrze, że nie śpiewaliście wtedy "zamknąć mordy" - szacunek.

Odpowiedz cytując