anka1906 napisał(a):

Może mi sie źle wydaje, ale wygwizdywanie przez G, miało na celu pokazanie, ze nie zgadzamy sie na prowadzenie dopingu, a nie jak wielu z Was uważa za obrażanie kibiców z E.
Miał być protest ,wyrażony brakiem dopingu, wiec gwizdali na każdą próbę dopingowania.
|
w tym przy "Wisła to jest potęga" - dobrze, że nie śpiewaliście wtedy "zamknąć mordy" - szacunek.