Don Donson napisał(a):

Nie no bez jaj.
To co zrobiło G po Górniku to było przegięcie. Gracze przeszli obok meczu a zostali zagłaskami i "Czy wygrywasz czy nie"!!!
Należało ich wtedy całym stadionem wygwizdać co z całej piersi uczyniłem, bo się szanuję i nie pozwolę aby gość zarabiający miesięcznie więcej niż ja przez rok mnie olewał.
Ale G-imnazjum wolało im poklepać po ramieniu.
|
A nie wydaje sie Panu że podobna sytuacja zaistniała teraz? E wygwizdało piłkarzy bo przeszli obok meczu z Górnikiem obojętnie. Teraz Wy przeszliście obojętnie obok naszego protestu, a pewnie zarabia Pan przez miesiąc tyle co niektórzy z nas przez 3