|
Może mi sie źle wydaje, ale wygwizdywanie przez G, miało na celu pokazanie, ze nie zgadzamy sie na prowadzenie dopingu, a nie jak wielu z Was uważa za obrażanie kibiców z E.
Miał być protest ,wyrażony brakiem dopingu, wiec gwizdali na każdą próbę dopingowania.
A jeśli chodzi o sławny tekst "Wisła to my, a nie wy", ilu z Was wygwizdywało piłkarzy Wisły po meczu z Górnikiem?
Nie szukam usprawiedliwienia dla niektórych zachowań żeby było jasne!!
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7881
Litowałam się ciągle nad sobą, ponieważ nie miałam butów i musiałam chodzić boso - aż do chwili, gdy spotkałam pewnego człowieka i zobaczyłam, że nie miał nóg
Wisła Kraków- jest dla mnie jak narkotyk, moja prywatna odmiana heroiny...
|