Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Else
Junior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4905
Stary 12.05.2011, 00:02
Grze Gie napisał(a):Wyświetl post
Siemka mam pytanie, wiecie może jak tam stoją bilety na Craxe ,znaczy ile zostało i jakie sektory?
Sugerowałbym sprawdzić na oficjalnej stornie Wisły, tam pojawiają się informacje tego typu, ewentualnie zadzwonić do Wiślackiego Świata, czy Strefy Kibica czy jak to się tam teraz nazywa. Rzetelniejszego źródła nie ma.
Odpowiedz cytując